Śmietnik, Spam i Trolling

Moderator: Lappa

User avatar
Posts: 263
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:21 pm

YDNA:
R1a-L260
MtDNA:
W3a1
PostPosted: Fri Oct 25, 2013 8:46 pm
Tu trafiają wypowiedzi niezgodne z zasadami klasycznego Forum
(wypowiedzi nie na temat, prymitywne zaczepki, inwektywy, DNAzizm)
które lądowały w koszu, jednak na wyraźne wzburzenie cenzurowanego Spamera
postanowiłem o stworzeniu wątku specjalnie na takie okazje,
gdyż wysunięto zarzut, że rzekomo w usuniętych wypowiedziach znajdowała się jakaś
"niewygodna treść".

Posts: 208
Joined: Sat Jul 28, 2012 3:52 pm
Location: World
YDNA:
R1a
PostPosted: Tue Feb 04, 2014 8:44 pm
nie wchodz mi w droge marny tryzubie
User avatar
Posts: 263
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:21 pm

YDNA:
R1a-L260
MtDNA:
W3a1
PostPosted: Mon Feb 17, 2014 9:32 pm
Gothia wrote:nie wchodz mi w droge marny tryzubie

Szkoda, że wcześniejsze "interesujące" posty zostały potraktowane autokorektą i wykasowane,
ale w ten sposób chociaż faktycznie wiemy, że antyspamerska ochrona działa.
ufff...

Posts: 208
Joined: Sat Jul 28, 2012 3:52 pm
Location: World
YDNA:
R1a
PostPosted: Tue Feb 18, 2014 5:42 pm
Nie szukam pochlebstw
Nie szukam pieniedzy
Nie szukam przyjaciol
Nie interesuje sie ydna
Nie publikuje
Znam wasze mysli

Zegnam
User avatar
Posts: 1133
Joined: Sun Feb 24, 2013 7:32 am

YDNA:
Lancelot
PostPosted: Mon May 26, 2014 4:34 pm
.
Last edited by Ostsee on Sun Aug 10, 2014 11:20 am, edited 1 time in total.
User avatar
Posts: 263
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:21 pm

YDNA:
R1a-L260
MtDNA:
W3a1
PostPosted: Mon May 26, 2014 9:17 pm
Kolejne wulgarne i prymitywne wypociny naszego ulubieńca Gothia/Ostsee itd.
zaraportowane przez użytkownika Forum z prośbą o usunięcie:
Ostsee wrote:
Atim wrote:Niezbyt wiernie relacjonujesz moje poglądy. Ale to pestka.
Zapytam natomiast, skoro oczekujesz ode mnie imiennego rozpoznania etnosów w III tysiącleciu p.n.e, poza tymi, które udało się jako tako rozpoznać,
to czy Tobie udało się to już zrobić - bez zastosowania metody "tak-widzi-mi-się"?

Mam więc podstawę, by jednoznacznie i z przekonaniem wypowiadać sie na temat pochodzenia języka mojego
i języka potomstwa haplogrupy R1a-M417


Specjalisto od "puli genetycznej genetyki populacyjnej" maslo maslane maslane maslo, czy bociany przynosza dzieci ?
Nie (EUREKA !) dzieci biora sie spod spodnicy i kolor nie ma tu znaczenia , natomiast teoria to nie praktyka wiec na poczatek proponuje sie zapoznac z podrecznikiem np.np.np. sztuka kochania...ale przeciez kazdy klecha wie skad sie biora dzieci, tu nalezy wyraznie podkreslic -wiedza nawet lepiej od rodzicow ! Dzieci zawsze mowia jezykiem haplogrupy "ojcowskiej" przewaznie M417 i jezyk matki nie ma nic do "gadania"- no jasne ! EUREKA !
M417 zawsze rodzil sie z jezykiem slowianskim pra czy prapra lub proto proto lub protopraplotoprotoprapraprapraploto :lol: po czym wybral sobie Indie szlakiem bursztynowym i...nagle zaczal mowic jezykiem "ojcowskim" prapraproproplopraplopraaaapra sanskryckim oczywiscie "ojcowskim" !
Tak przychodza dzieci na swiat. Najpierw wybieraja sobie jezyk prapraplo itditditd potem przynosi je bocian. AMEN !

A teraz cos z innej beczki. Po co siegac tak daleko, wystarczy cofnac sie jedynie o 2.000 lat i wyjasnic skad wziela sie ta cala balwochwalcza szarlataneria ???
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy Kościół Katolicki jest jeszcze religią i wiarą w tego samego Boga który podarował tablice z przykazaniami Mojżeszowi. Jak daleko można się posunąć w dopasowaniu wiary do partykularnych potrzeb?
Kościół Katolicki jest największą Chrześcijańską wspólnotą wyznaniową na świecie obok Prawosławia i Protestantyzmu. Na przestrzeni dziejów ulegał on metamorfozom które miały znaczący wpływ na to czym jest w dzisiejszych czasach. Religie które opierają swoja wiarę na Starym Testamencie zarzucają Kościołowi Katolickiemu bałwochwalstwo czy te zarzuty znajdują swoje odzwierciedlanie w prawdzie?

W Księdze Powtórzonego Prawa Jahwe wyraźnie zakazuje sporządzania jakichkolwiek obrazów czy rzeźb odzwierciedlających postać Boga cyt. „Pilnie się wystrzegajcie - skoroście nie widzieli żadnej postaci w dniu, w którym mówił do was Pan spośród ognia na Horebie -abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem,podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią.”

Niestety według dokumentów Soboru Nicejskiego który się odbył w 787 roku ikony stały się powszechne jeszcze za czasów apostolskich i prawdopodobnie pierwszym ich twórcą był Łukasz Ewangelista. Po krótkim czasie stały się przedmiotem kultu o czym wspomina Św. Augustyn. Obecnie mamy już cały repertuar wszelakich przedstawień Boga , Jezusa , Aniołów, świętych i błogosławionych którym oddaje się cześć i stanowią nieodłączny atrybut świątyni czy tez domu Katolika.

Pojawia się pytanie: kto i kiedy pozwolił na takie zachowania wobec jasnych praw które Bóg dał w Starym Testamencie. Jaka jest reakcja Boga na modlitwy do świętych i błogosławionych skoro sam Bóg mówi że jest Bogiem zazdrosnym? Czy Apostołowie którzy wędrowali z Jezusem mieli na myśli jakiegoś innego Boga i inne prawa przez Niego nadane?

W czasach średniowiecza Kościół Katolicki przeżywał pełny rozkwit przeobrażeń i zmian które ułatwiały śmiertelnikom wejście do raju. Powoli następowało to co niestety nieuniknione czyli komercjalizacja wiary. To były piękne czasy gdzie można było zakupić wszelkiego rodzaju relikwie. Do chyba najbardziej znanych należą szczeble z drabiny która się śniła Jakubowi czy też bardziej wstydliwe jak napletek Jezusa który jest do tej pory relikwią przechowywaną w zbiorach Kościoła Katolickiego. Jeżeli ktoś dysponował większą ilością złota mógł sobie wykupić miejsce w raju za pomocą odpustu całkowitego oferowanego w każdej placówce Kościoła Katolickiego nie pomijając tu samego Papieża który oczywiście udzielał takich odpustów koronowanym głowom za odpowiednio większą sakwę pełną złotych monet.

Jezus który jest dla każdego katolika Synem Boga głosił swoje nauki chodząc wraz z uczniami promował pokojowe zachowania mające polegać na nadstawianiu drugiego policzka.!!! Nawracał ludzi którzy dobrowolnie stawali się jego słuchaczami i tym zbliżał całe rzesze ludzi do Boga. A co na to Kościół Katolicki? Tak, owszem poszedł prawie tą sama drogą paląc na stosie lub topiąc czarownice. Zorganizował pod przywództwem głowy kościoła jaką jest Papież krwawą inkwizycję która siłą unormowała stosunek ludności do kościoła. Niestety misja ewangelizacyjna musiał trwać dalej rozszerzając się na narody dotąd nie znające jedynie słusznej wiary jaką stał się krwią i gwałtem katolicyzm.

Powołano więc chyba posiłkując się naukami Chrystusa Konkwistę Hiszpańską która miała na celu walkę z heretykami i nawracanie nowych ludów na terenach Nowego Świata. Najsłynniejszym Konkwistadorem był Francisco Pizarro który z ochotą mordował Inków zapełniając swoje statki zagarniętym od nich złotem. W Europie misja ewangelizacji rozpoczęła się wraz z powstaniem Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie który powstał na fali krucjat organizowanych przeciwko heretykom.

Biorąc nauki chyba od samej Marii Dziewicy zakon wymordował całe plemię Prusów tworząc w ten sposób Prusy Zakonne. Ile krwi kazano im przelać w Ziemi Świętej wie chyba tylko ten który nimi kierował Bo nie jestem pewny czy to był ten sam Bóg który przysłał nam swojego syna w celu odkupienia grzechów. Czym jest teraz Kościół Katolicki jeżeli przypomnimy sobie ołtarze budowane przez Abrahama z nieociosanych kamieni? Ołtarze na które patrzył sam Bóg i były miłe w jego oczach.

Kościół zmienił podejście do wiary odrzucając wszystko co było mu niewygodne a lukę zapełnił nowymi doktrynami takimi jak przykazania kościelne, dodatkowe sakramenty które powodują corocznie duże wpływy do kasy kościelnej. Nie wiem czy nowo powstałe olbrzymie świątynie można porównać do kupki kamieni które zapewniały wszystko czego Bóg oczekiwał od człowieka w kwestii budownictwa sakralnego.Czy mamy do czynienia jeszcze z Bogiem czy z międzynarodową korporacją skupiająca osoby szukające łatwej wymówki w kwestii prawdziwej wiary?

http://innemedium.pl/wiadomosc/ewolucja-wiary

Kazdy balwochwalczy klecha wie co jest moralne i skad sie biora dzieci...ba nawet skad sie biora geny ! EUREKA !


Ostsee wrote:Bylbym zapomnial. EUREKA, przeciez to mezczyzni rodza dzieci !!! Teraz rozumiem kler, tam musza byc sami jezykoznawcy meskich jezykow.


Ostsee wrote:(...)
Nie, nie jacys przodkowie M417 poniewaz ci migrowali w przeciwnym kierunku czyli z Kujaw na Bliski Wschod :lol: o tym wie juz caly swiat !
To nie wymaga studiowania, to wymaga myslenia !

Przepraszam, ze zapytam . Gdzie lezy Azja ?? Czy to jakis ptak ta Azja ?

Posts: 61
Joined: Sun Jul 22, 2012 8:08 am
Location: Kraków, Polska
YDNA:
R1a-L260
PostPosted: Mon Jun 02, 2014 2:29 pm
Lappa wrote:Kolejne wulgarne i prymitywne wypociny naszego ulubieńca Gothia/Ostsee itd.
zaraportowane przez użytkownika Forum z prośbą o usunięcie:


Ja nie tylko usuwałbym, ale wręczałbym banana (na stałe) - co chyba ma sens patrząc na dalszą "produkcje".
User avatar
Posts: 263
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:21 pm

YDNA:
R1a-L260
MtDNA:
W3a1
PostPosted: Mon Jun 02, 2014 7:48 pm
wilmar wrote:
Lappa wrote:Kolejne wulgarne i prymitywne wypociny naszego ulubieńca Gothia/Ostsee itd.
zaraportowane przez użytkownika Forum z prośbą o usunięcie:


Ja nie tylko usuwałbym, ale wręczałbym banana (na stałe) - co chyba ma sens patrząc na dalszą "produkcje".


Masz rację!
To forum o genetyce i genealogii (+językoznawstwo +archeologia i wszystko co się wiążę z Historią i DNA)
a nie zaawansowanej psychiatrii.

Kasuję te popłuczyny i każdą kolejna próbę psucia dyskusji.

Return to Język Polski

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron