Nowe polskie sub-forum !!!

Moderator: Lappa

YDNA:
R1a-L260
MtDNA:
W3a1
PostPosted: Tue Jul 24, 2012 9:59 am
Ciesze się, że administratorzy anglojęzycznego Forum MolGen zaakceptowali naszą propozycję stworzenia polskiego pod-Forum.
Po "nagłym zejściu" DNA-Forums, a w ślad za nim coraz ciekawiej rozwijającego się Działu genetycznego na Forum HistMag,
powiało nieco pustką.

Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani Genealogią Genetyczną, aDNA-Archeologią, Antropologią.... i wszelkimi dyscyplinami,
w których ostatnie badania DNA dają ciekawe możliwości badawcze, znajdą tu coś ciekawego.

Widzę że już Skaurus, WilMar, Atim się uaktywniają. :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziemy tu dzielić się ostatnimi nowinkami, ciekawymi linkami i dyskutować (na poziomie),
gdyż wiem że badania genetyczne w Polsce (w "sektorze" prywatno-hobbystyczno-amatorskim) są coraz bardziej popularne
i zainteresowanie nowymi odkryciami coraz większe !!!

PostPosted: Sun Jul 29, 2012 4:18 pm
Witam wszystkich. Cieszę się, że udało się stworzyć to polskie sub-forum. Jest kilka miejsc gdzie odbywają się angielsko języczne dyskusje ale zawsze miło porozmawiać po polsku. A i tematy mogą być tutaj chyba bardziej interesujące bo bardziej bezpośrednio nas dotyczące. Z HISTMAGA korzystałem w większym stopniu biernie niż czynnie ale rzeczywiście było tam sporo ciekawych wątków i trochę żal, że to się skończyło. No ale mamy nowe otwarcie.

PostPosted: Wed Aug 08, 2012 10:53 pm
Witam serdecznie! Cieszę sie, że nastapiła kontynuacja.
Niestety tutaj muszę wystepowac jako Staryjanusz1945.
Czytam wpisy z zainteresowaniem.
Pozdrawiam,
SJanusz1945

Return to Język Polski